AJAX Systems FireProtect 2 SB (Heat)/B Bezdrôtový detektor
| Typ detektora | Teplotný |
| Prenos signálu | Bezdrôtový |
| Kompabilita | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Hub Hybrid, Rex, Rex 2 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Aktivácia alarmu | Cca 64°C, alebo ak teplota stúpne o 10 °C za 1 min |
| Hmotnosť | 142g |
| Rozmery v (mm) | 43.5x86x86 |
| Napájanie | Vstavané 2 líthiové batérie, výdrž do 10 rokov |
| Typ detektora | Teplotný |
|---|---|
| Prenos signálu | Bezdrôtový |
| Kompabilita | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Hub Hybrid, Rex, Rex 2 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Aktivácia alarmu | Cca 64°C, alebo ak teplota stúpne o 10 °C za 1 min |
| Hmotnosť | 142g |
| Rozmery v (mm) | 43.5x86x86 |
| Napájanie | Vstavané 2 líthiové batérie, výdrž do 10 rokov |
| Typ produktu | Detektory |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ detektora | Požiarny |
| Konektivita | Bezdrôtové |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Farba | Čierna |
| Napájanie detektora | SB |
| Hmotnosť | 0.3 |