AJAX Superior StreetSiren Plus G3 Black Bezdrôtová vonkajšia siréna
| Dosah signálu: | až 3000 m v otvorenom priestore |
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 3 |
| Hmotnosť: | 1 146 g |
| Rozmery v mm: | 210 x 210 x 71 mm |
| Napájanie: | 8 x CR123A |
| Ochrana: | IP54, IK08 |
| Prevádzková teplota: | -25 až 60 °C |
| Dosah signálu: | až 3000 m v otvorenom priestore |
|---|---|
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 3 |
| Hmotnosť: | 1 146 g |
| Rozmery v mm: | 210 x 210 x 71 mm |
| Napájanie: | 8 x CR123A |
| Ochrana: | IP54, IK08 |
| Prevádzková teplota: | -25 až 60 °C |
| Typ produktu | Sirény |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Konektivita | Bezdrôtové |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Farba | Čierna |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Hmotnosť | 1.42 |