AJAX Superior StreetSiren Plus Fibra White Drôtová siréna
| Dosah signálu: | až 2000 m |
| Hmotnosť: | 1 059g |
| Rozmery v mm: | 210.2 x 210.2 x 70.6 |
| Napájanie: | 24V |
| Ochrana: | IP54 |
| Prevádzková teplota: |
-25 až 60 °C |
| Dosah signálu: | až 2000 m |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 059g |
| Rozmery v mm: | 210.2 x 210.2 x 70.6 |
| Napájanie: | 24V |
| Ochrana: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -25 až 60 °C |
| Typ produktu | Sirény |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ sirény | Zálohovaná |
| Konektivita | Drôtové |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Farba | Biela |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Hmotnosť | 1.5 |