AJAX Superior StreetSiren DoubleDeck Fibra White Drôtová siréna
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrd (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Dosah signálu: | Až 2000 m/ cat.5 káblom |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Hmotnosť: | 575 g |
| Rozmery v mm: | 198.5x198.5x59 |
| Napájanie: | 24V |
| Ochrana: | IP54 |
| Prevádzková teplota: |
-25 až 50 °C |
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrd (2G), Hub Hybrid (4G) |
|---|---|
| Dosah signálu: | Až 2000 m/ cat.5 káblom |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Hmotnosť: | 575 g |
| Rozmery v mm: | 198.5x198.5x59 |
| Napájanie: | 24V |
| Ochrana: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -25 až 50 °C |
| Typ produktu | Sirény |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ sirény | Nezálohovaná |
| Konektivita | Drôtové |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Farba | Biela |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Hmotnosť | 0.65 |