AJAX Superior SpaceControl White Bezdrôtová kľúčenka
| Určenie: | Ajax hub/extender/bridge |
| Technológia: | Bezdrôtová |
| Použite: | Interiér |
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Kódovanie: | AES |
| Hmotnosť: | 14.8g |
| Rozmery: | 65x37x10 mm |
| Napájanie: | CR2032 |
| Určenie: | Ajax hub/extender/bridge |
|---|---|
| Technológia: | Bezdrôtová |
| Použite: | Interiér |
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Kódovanie: | AES |
| Hmotnosť: | 14.8g |
| Rozmery: | 65x37x10 mm |
| Napájanie: | CR2032 |
| Prislušenstvo | Príslušenstvo |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Farba | Biela |
| Superior | Áno |
| Hmotnosť | 0.04 |