AJAX Superior MultiTransmitter IO 4X4 Fibra Modul pre integráciu
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Dosah signálu: | Až 2000 m |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Rozmery v mm: | 93 x 55 x 27 mm |
| Napájanie: | 24 V |
| Možnosť pripojenia: |
4 vstupov |
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
|---|---|
| Dosah signálu: | Až 2000 m |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Rozmery v mm: | 93 x 55 x 27 mm |
| Napájanie: | 24 V |
| Možnosť pripojenia: | 4 vstupov |
| Typ produktu | Moduly a expandéry, Automatizácia |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | DOMÁCA AUTOMATIZÁCIA, ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Hmotnosť | 0.001 |