AJAX Superior MultiTransmitter G3 W/C Modul pre integráciu bez krabice
| Kompatibilita: | Hub 2 Jeweller 2G/4G/plus, Hub BP, Hybrid 2G/4G, Fire Hub, Hub G3 |
| Dosah signálu: | Až 3000 m |
| Technológia prenosu: | Superior Jeweller a Wings |
| Počet zón: | 18 |
| Hmotnosť: | 220g |
| Rozmery v mm: | 178x99x38 |
| Napájanie: | 100-240V |
| Ochrana: | IP30, IK06 |
| Kompatibilita: | Hub 2 Jeweller 2G/4G/plus, Hub BP, Hybrid 2G/4G, Fire Hub, Hub G3 |
|---|---|
| Dosah signálu: | Až 3000 m |
| Technológia prenosu: | Superior Jeweller a Wings |
| Počet zón: | 18 |
| Hmotnosť: | 220g |
| Rozmery v mm: | 178x99x38 |
| Napájanie: | 100-240V |
| Ochrana: | IP30, IK06 |
| Typ produktu | Moduly a expandéry |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Rozširovací modul | Áno |
| Hmotnosť | 0.42 |