AJAX Superior MultiTransmitter Fibra W/C Modul pre integráciu
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Dosah signálu: | Až 2000 m/ Cat.5 káblom |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Hmotnosť: | 221g |
| Rozmery v mm: | 185x99x38 |
| Napájanie: | 100-240V |
| Prevádzková teplota: | −10 °C to +40 °C |
| Možnosť pripojenia: |
18 vstupov |
| Kompatibilita: | Ajax Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
|---|---|
| Dosah signálu: | Až 2000 m/ Cat.5 káblom |
| Technológia prenosu: | Drôtová |
| Hmotnosť: | 221g |
| Rozmery v mm: | 185x99x38 |
| Napájanie: | 100-240V |
| Prevádzková teplota: | −10 °C to +40 °C |
| Možnosť pripojenia: | 18 vstupov |
| Typ produktu | Ústredne, Moduly a expandéry |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | DOMÁCA AUTOMATIZÁCIA, ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Superior | Áno |
| Hmotnosť | 0.46 |