AJAX Superior MotionCam PhOD White Bezdrôtový detektor pohybu
| Typ detektora: | Pohybový |
| Prenos signálu | Bezdrôtový |
| Funkcie: | Foto v prípade: poplachu, na vyžadanie, na základe scenára, podľa časového plánu |
| Uhol záberu detektora: | 88.5° |
| Stupeň zabezpečenia: | Grade 2 |
| Hmotnosť: | 165g |
| Rozmery: | 135x70x60 mm |
| Iné vlastnosti: | PET imunita 20 kg |
| Typ detektora: | Pohybový |
|---|---|
| Prenos signálu | Bezdrôtový |
| Funkcie: | Foto v prípade: poplachu, na vyžadanie, na základe scenára, podľa časového plánu |
| Uhol záberu detektora: | 88.5° |
| Stupeň zabezpečenia: | Grade 2 |
| Hmotnosť: | 165g |
| Rozmery: | 135x70x60 mm |
| Iné vlastnosti: | PET imunita 20 kg |
| Typ produktu | Detektory |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ detektora | Pohybový |
| Konektivita | Bezdrôtové |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Vlastnosti detektora | PET imunita, S kamerou |
| Farba | Biela |
| Superior | Áno |
| Hmotnosť | 0.2 |