AJAX Superior MotionCam Fibra White Drôtový detektor pohybu
| Typ detektora | Pohybový |
| Prenos signálu | Drôtový |
| Funkcie | Foto verifikácia |
| Uhol záberu detektora | Horizontálne 88.5°, vertikálne 80° |
| Stupeň zabezpečenia | Grade 2 |
| Hmotnosť | 150g |
| Rozmery v (mm) | 135x75x66 |
| Iné vlastnosti | PET imunita 20 kg |
| Typ detektora | Pohybový |
|---|---|
| Prenos signálu | Drôtový |
| Funkcie | Foto verifikácia |
| Uhol záberu detektora | Horizontálne 88.5°, vertikálne 80° |
| Stupeň zabezpečenia | Grade 2 |
| Hmotnosť | 150g |
| Rozmery v (mm) | 135x75x66 |
| Iné vlastnosti | PET imunita 20 kg |
| Typ produktu | Detektory |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ detektora | Pohybový |
| Konektivita | Drôtové |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Vlastnosti detektora | PET imunita, S kamerou |
| Farba | Biela |
| Superior | Áno |
| Hmotnosť | 0.105 |