AJAX Superior Keypad Outdoor Fibra Graphite Drôtová klávesnica
| Panel: | Tlačidlá |
| Prenos signálu: | Drôtový |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 3 |
| Ochrana: | IP66, IK08 |
| Počet užívateľov: | 50 |
| Hmotnosť: | 160g |
| Rozmery: | 137 x 45 x 27 mm |
| Napájanie: | 24V |
| Panel: | Tlačidlá |
|---|---|
| Prenos signálu: | Drôtový |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 3 |
| Ochrana: | IP66, IK08 |
| Počet užívateľov: | 50 |
| Hmotnosť: | 160g |
| Rozmery: | 137 x 45 x 27 mm |
| Napájanie: | 24V |
| Typ produktu | Klávesnice |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Vlastnosti klávesnice | Mechanické tlačidlá, Drôtová, DESFire |
| Farba | Tmavosivá |
| Superior | Áno |
| Hmotnosť | 0.22 |