AJAX Superior KeyPad Fibra Black Drôtová dotyková klávesnica
| Panel: | Dotykový |
| Prenos signálu: | Drôtový |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 2 |
| Frekvencia: | - |
| Počet užívateľov: | 50 |
| Hmotnosť: | 148g |
| Rozmery: | 150x103x19 mm |
| Napájanie: | 24V |
| Panel: | Dotykový |
|---|---|
| Prenos signálu: | Drôtový |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 2 |
| Frekvencia: | - |
| Počet užívateľov: | 50 |
| Hmotnosť: | 148g |
| Rozmery: | 150x103x19 mm |
| Napájanie: | 24V |
| Typ produktu | Klávesnice |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Vlastnosti klávesnice | Dotykové tlačidlá, Drôtová |
| Farba | Čierna |
| Superior | Áno |
| Grade 3 | Áno |
| Hmotnosť | 0.225 |