AJAX HUB 2 (4G) Black Centrálny ovládací panel
Objavte pokročilé riešenie pre vašu domácu automatizáciu a zabezpečenie s bezdrôtovým centrálnym ovládacím panelom AJAX Hub 2 (4G). Tento výkonný a elegantný čierny panel od renomovaného výrobcu AJAX je srdcom vášho inteligentného systému, ktorý spoľahlivo ochráni váš majetok a zjednoduší každodenný život.
AJAX Hub 2 umožňuje pripojenie až 100 bezdrôtových vstupov a umožňuje vám rozdeliť váš priestor do 9 nezávislých bezpečnostných skupín. Vďaka podpore najmodernejších komunikačných technológií vrátane 2G, 3G/4G (LTE) a Ethernetu je váš systém neustále online a pripravený reagovať. Môžete pripojiť až 25 kamier alebo DVR pre kompletný vizuálny dohľad a využiť možnosť inštalácie až 5 rozširovačov dosahu pre dokonalé pokrytie aj vo väčších priestoroch.
S možnosťou vytvorenia až 32 automatizačných scenárov a podpory pre až 50 užívateľov, AJAX Hub 2 ponúka bezkonkurenčnú flexibilitu. Spravujte celý systém jednoducho prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS (od verzie 13.0) a Android (od verzie 5.0). Panel je navrhnutý s dôrazom na spoľahlivosť a bezpečnosť, pracuje na frekvencii 868 MHz a ponúka vizuálne alarmy pre okamžitú informovanosť. Jeho kompaktné rozmery (163x163x36 mm) a hmotnosť len 350 g ho predurčujú na nenápadné umiestnenie v akomkoľvek interiéri.
| Počet bezdrôtových vstupov: | až 100 |
|---|---|
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Komunikácia: | 2G/3G/4G, Ethernet |
| Bezpečnostné skupiny: | 9 |
| Vizálny alarm: | áno |
| Počet slotov na SIM: | 2 |
| Pripojiteľnosť zariadení: | 25 kamier alebo DVR |
| Rozširovač dosahu: | 5 |
| Scenáre: | 32 |
| Počet užívateľov: | až 50 |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Rozmery: | 163x163x36 mm |
| Iné: | iOS13.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší |
| Typ produktu | Ústredne, Automatizácia |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | DOMÁCA AUTOMATIZÁCIA, ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Maximálny počet vstupov | 100 |
| Počet skupín | 9 |
| Komunikácia | SIM 2G, Ethernet, SIM 4G (LTE) |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0.59 |