AJAX Hood Ochranný kryt detektorov
Zabezpečte váš vonkajší detektor pohybu AJAX MotionProtect Outdoor s týmto odolným ochranným krytom. Tento biely kryt od výrobcu AJAX je navrhnutý tak, aby chránil vaše zariadenie pred poveternostnými vplyvmi a potenciálnym poškodením.
Tento ochranný kryt je nenahraditeľným doplnkom pre každý vonkajší zabezpečovací systém AJAX. Vylepšite ochranu vášho majetku s týmto spoľahlivým a jednoducho inštalovateľným príslušenstvom. ?️
| Určenie: | Pre MotionProtect Outdoor |
|---|---|
| Materiál: | Polykarbonát |
| Použitie: | Exteriér |
| Spôsob montáže: | Obojstranou lepiacou páskou |
| Stupeň zabezpečenia: | - |
| Hmotnosť: | 71g |
| Rozmery: | 110x96x90 mm |
| Prevádzková teplota: | -25°+60°C |
| Prislušenstvo | Príslušenstvo |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 0.105 |