AJAX Holder Black Držiak pre tiesňové tlačidlo
Tento kvalitný držiak značky AJAX je navrhnutý špeciálne pre bezpečné a spoľahlivé upevnenie vášho tiesňového tlačidla (Button / Double button). Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a jednoduchému dizajnu sa hodí do každého interiéru.
Držiak je súčasťou kategórie Príslušenstvo pre zabezpečovacie systémy od renomovaného výrobcu AJAX. Jeho precízne spracovanie zaručuje dlhú životnosť a bezproblémové používanie.
| Určenie: | Pre Button/Double button |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Použitie: | Interiér |
| Spôsob montáže: | Povrchová |
| Stupeň zabezpečenia: | - |
| Hmotnosť: | 3,5g |
| Rozmery: | 47.1x37.9x14.2 mm |
| Prevádzková teplota: | -10°+40°C |
| Prislušenstvo | Príslušenstvo |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0.004 |