AJAX DoorProtect Black magnetický detektor otvorenia
Chránite svoj majetok s najvyššou úrovňou bezpečnosti. Predstavujeme bezdrôtový magnetický detektor otvorenia od renomovaného výrobcu AJAX, ktorý je ideálnym doplnkom vášho zabezpečovacieho systému. Tento kompaktný a elegantný detektor v čiernom prevedení diskrétne monitoruje vstupné body vášho objektu a okamžite vás upozorní na neoprávnené otvorenie dverí či okien.
Magnetický detektor AJAX vyniká svojou bezdrôtovou konektivitou a spoľahlivým prenosom signálu na frekvencii 868 MHz. Vďaka stupňu zabezpečenia GRADE 2 a krytiu IP 50 je navrhnutý pre spoľahlivú prevádzku vo vnútornom prostredí. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá a nevyžaduje žiadne zložité káblové pripojenie. Napájanie zabezpečuje dlhotrvajúca batéria CR123A (3V), takže sa môžete spoľahnúť na jeho funkčnosť bez nutnosti častej údržby.
* Typ detektora: Magnetický kontakt
* Konektivita: Bezdrôtová
* Výrobca: AJAX
* Stupeň zabezpečenia: GRADE 2
* Frekvencia: 868 MHz
* Kompaktné rozmery: 20x90 mm
* Nízka hmotnosť: 29g
Investujte do pokoja a bezpečnosti s bezdrôtovým magnetickým detektorom otvorenia AJAX.
| Typ detektora: | Magnetický |
|---|---|
| Prenos signálu: | Bezdrôtový |
| Stupeň zabezpečenia: | GRADE 2 |
| Frekvencia: | 868 MHz |
| Krytie: | IP 50 |
| Hmotnosť: | 29g |
| Rozmery: | 20x90 mm |
| Napájanie: | CR123A, 3V |
| Typ produktu | Detektory |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Typ detektora | Magnetický kontakt |
| Konektivita | Bezdrôtové |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0.06 |