AJAX 12-24V PSU Typ B napájací zdroj
Zabezpečte bezproblémový chod vášho bezpečnostného systému AJAX. Tento kvalitný napájací zdroj 12-24 V je navrhnutý špeciálne pre bezpečné a stabilné napájanie vašich zariadení AJAX Hub, Hub Plus a ReX. Jeho kompaktné rozmery (138x64x13 mm) a nízka hmotnosť (30g) z neho robia ideálne príslušenstvo.
Investujte do stability a predĺžte životnosť vášho AJAX zabezpečovacieho systému s týmto vysoko kvalitným napájacím zdrojom. ⚡️
| Kompatibilita: | Ajax Hub/Hub Plus/ReX |
|---|---|
| Montáž: | - |
| Technológia prenosu: | - |
| Hmotnosť: | 30g |
| Rozmery v mm: | 138x64x13 |
| Napájanie: | 8-32V/1A |
| Ochrana: | - |
| Prevádzková teplota: | -10° až 40 °C |
| Prislušenstvo | Príslušenstvo |
|---|---|
| Výrobca | AJAX, Ajax |
| Skupina produktov | ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY |
| Hmotnosť | 0.08 |