TERMOSTAT60 Termostat pre spínanie ventilácie
| Kľúčové vlastnosti | |
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Rozsah | 0 - +60° |
| Krytie | IP40 |
| Napájanie | 250 V AC, 10 A |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Rozsah | 0 - +60° |
| Krytie | IP40 |
| Napájanie | 250 V AC, 10 A |
| Výrobca | XTENDLAN |
|---|---|
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Typ príslušenstva | Termostat |
| Hmotnosť | 0.054 |