SFAN804-G-ECO Ventilačná jednotka
| Kľúčové vlastnosti | |
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Farba | Šedá |
| Termostat | Nie |
| Rozmery | 575x430x60 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Farba | Šedá |
| Termostat | Nie |
| Rozmery | 575x430x60 mm |
| Výrobca | XTENDLAN, XtendLan |
|---|---|
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Typ príslušenstva | Ventilačná jednotka |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 4.1 |