S-RC19-9U-450MG 19" dátový rozvádzač
| Kľúčové vlastnosti | |
| Dvierka | Kovové |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť | 7,1kg |
| Rozmery | 520x403x400mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Dvierka | Kovové |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť | 7,1kg |
| Rozmery | 520x403x400mm |
| Typ produktu | ROZVÁDZAČE |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 9U |
| Hĺbka (mm) | 450 |
| Typ príslušenstva | Racky |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 8.9 |