S-RC19-6U-450GG 19" dátový rozvádzač
| Kľúčové vlastnosti | |
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Rozmery | 520 x 329 x 450 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Rozmery | 520 x 329 x 450 mm |
| Typ produktu | ROZVÁDZAČE |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 6U |
| Hĺbka (mm) | 450 |
| Typ príslušenstva | Racky |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 7.4 |