S-RC19-4U-350GG 19" dátový rozvádzač
| Kľúčové vlastnosti | |
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 4,43 kg |
| Rozmery | 520x240x350 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 4,43 kg |
| Rozmery | 520x240x350 mm |
| Typ produktu | ROZVÁDZAČE |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 4U |
| Hĺbka (mm) | 350 |
| Typ príslušenstva | Racky |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 4.84 |