S-RC19-12U-600GG 19" dátový rozvádzač
| Kľúčové vlastnosti | |
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 13,80 kg |
| Rozmery | 520x595x600 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Dvierka | sklo |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 13,80 kg |
| Rozmery | 520x595x600 mm |
| Typ produktu | ROZVÁDZAČE |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 12U |
| Hĺbka (mm) | 600 |
| Typ príslušenstva | Racky |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 13.6 |