S-RC10-6U-300GB 10" dátový rozvádzač
| Kľúčové vlastnosti | |
| Dvierka | sklo |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Rozmery | 329 x 292 x 300 |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Dvierka | sklo |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Rozmery | 329 x 292 x 300 |
| Typ produktu | ROZVÁDZAČE |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 10" |
| Výška (U) | 6U |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Typ príslušenstva | Racky |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 4 |