S-CO19-1U-H-G Organizér káblov
| Kľúčové vlastnosti | |
| Určenie | 19" dátové rozvádzače |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 0,30 kg |
| Rozmery | 19" 1 U |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Určenie | 19" dátové rozvádzače |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 0,30 kg |
| Rozmery | 19" 1 U |
| Výrobca | XTENDLAN, STALFLEX, Stalflex |
|---|---|
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Prislušenstvo | PRÍSLUŠENSTVO |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 1U |
| Typ príslušenstva | Organizéry |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 0.42 |