PULSAR MPSBS MPSBS reléový blok hlásenia stavu zdrojov
| Typ zdroja | Pre zdroje PSU PSBS 13,8V a 27,6V |
| Počet výstupov napájania | 3 technické (EPS, PSU, LoB) |
| Napájacie napätie | Od 10 do 30 VDC |
| Technické výstupy (relé) | 3x 1A, 30 VDC/50 VAC |
| Rozmery | 79x43x21 mm |
| Typ zdroja | Pre zdroje PSU PSBS 13,8V a 27,6V |
|---|---|
| Počet výstupov napájania | 3 technické (EPS, PSU, LoB) |
| Napájacie napätie | Od 10 do 30 VDC |
| Technické výstupy (relé) | 3x 1A, 30 VDC/50 VAC |
| Rozmery | 79x43x21 mm |
| Typ produktu | PRÍSLUŠENSTVO |
|---|---|
| Skupina produktov | ZDROJE/BATÉRIE |
| Typ zdroja | Príslušenstvo |
| Špecifická vlastnosť | Modul |