PPDS-19-1U-B Optická prepojovacia skrinka do 19" rozvádzača
| Kľúčové vlastnosti | |
| Prevednie | oceľ |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Rozmery | 482x45x260 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Prevednie | oceľ |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Rozmery | 482x45x260 mm |
| Prislušenstvo | PRÍSLUŠENSTVO |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Stalflex |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 1U |
| Hĺbka (mm) | 260 |
| Typ príslušenstva | Rack zásuvky |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 2.7 |