MEAN WELL TBC-07 kryt svorkovnice zdroja
| Vonkajšie rozmery | 69.7x10x3.8mm |
| Druh púzdra | 215A,227A,238A,241A,901,901C,902,902A,902E,903,903D,905,905B,906,906B |
| počet svoriek | 7 |
| Vonkajšie rozmery | 69.7x10x3.8mm |
|---|---|
| Druh púzdra | 215A,227A,238A,241A,901,901C,902,902A,902E,903,903D,905,905B,906,906B |
| počet svoriek | 7 |
| Typ produktu | PRÍSLUŠENSTVO |
|---|---|
| Skupina produktov | ZDROJE/BATÉRIE |
| Typ zdroja | Príslušenstvo |
| Špecifická vlastnosť | Krytka |
| Hmotnosť | 0.72 |