HIKVISION DS-KAW60-2N Zdroj pre montáž na DIN lištu
| Napájanie | 230V |
| Výstupné napájanie | 24VDC |
| Vystupný prúd | 2.5A |
| Napájanie | 230V |
|---|---|
| Výstupné napájanie | 24VDC |
| Vystupný prúd | 2.5A |
| Prislušenstvo | Zdroje |
|---|---|
| Typ produktu | Príslušenstvo |
| Skupina produktov | VIDEOVRÁTNIKY |
| Výrobca | Hikvision |
| Typ príslušenstva | Zdroje |
| Hmotnosť | 0.22 |