HIKVISION 1U 380 Braket set Držiak 1U 19" 380 do racku
| Držiak pre rekordéry: | DS-76xx, DS-72xx |
| Použitie: | 19" rack |
| Farba: | čierna |
| Držiak pre rekordéry: | DS-76xx, DS-72xx |
|---|---|
| Použitie: | 19" rack |
| Farba: | čierna |
| Prislušenstvo | PRÍSLUŠENSTVO, PODLOŽKY A DRŽIAKY, Podložky a držiaky |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX, Hikvision |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE, PRÍSLUŠENSTVO, KAMEROVÉ SYSTÉMY |
| Typ technológie | PRÍSLUŠENSTVO |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 1U |
| Typ príslušenstva | Držiaky |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0.1 |