DATAWAY DW-5-U-PE-100 Sieťový kábel
| Kategória | CAT5E |
| Podporované protokoly | 1000BaseT |
| Tienenie | Nie |
| Šírka pásma | 100 MHz |
| Vodič | Medený drôt 0,50 mm AWG 24 |
| Izolácia | HDPE 0.8 mm |
| Plášť | PE |
| Farba | Čierna RAL 9011 |
| Priemer kábla | 5,1 mm |
| Pracovná teplota | -20°C do 60°C |
| Dĺžka kábla v balení (m) | 100 |
| Kategória | CAT5E |
|---|---|
| Podporované protokoly | 1000BaseT |
| Tienenie | Nie |
| Šírka pásma | 100 MHz |
| Vodič | Medený drôt 0,50 mm AWG 24 |
| Izolácia | HDPE 0.9 mm |
| Plášť | PE |
| Farba | Čierna RAL 9005 |
| Priemer kábla | 5,1 mm |
| Pracovná teplota | -20°C do 60°C |
| Dĺžka kábla v balení (m) | 100 |
| Prislušenstvo | KÁBLE, Káble |
|---|---|
| Skupina produktov | PRÍSLUŠENSTVO, KAMEROVÉ SYSTÉMY |
| Typ technológie | PRÍSLUŠENSTVO |
| Hmotnosť | 2.74 |