BPOLICE6055-GREY Polica do dátového rozvádzača
| Kľúčové vlastnosti | |
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Farba | šedá |
| Nosnosť | 50 kg |
| Rozmery | 550x470x30 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Určenie | 19" dátové rozvádzače XtendLan ECO |
| Farba | šedá |
| Nosnosť | 50 kg |
| Rozmery | 550x470x30 mm |
| Výrobca | XTENDLAN, XtendLan |
|---|---|
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Šírka (") | 19" |
| Výška (U) | 1U |
| Hĺbka (mm) | 550 |
| Typ príslušenstva | Police |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 2.6 |