BOX TPR3 BLACK Univerzálna montážna skrinka
| Kľúčové vlastnosti | |
| Určenie | povrchová montáž |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmery | 300x300x100 mm |
| Kľúčové vlastnosti | |
|---|---|
| Určenie | povrchová montáž |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmery | 300x300x100 mm |
| Prislušenstvo | PRÍSLUŠENSTVO |
|---|---|
| Výrobca | STALFLEX |
| Skupina produktov | DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE |
| Hmotnosť | 1.92 |